Darmowe ikonki do mapek:)

Jestem w trakcie przygotowywania dla Was gazetki ślubnej. Taką prośbę dostałam w komentarzach, mam nadzieję, że wpis będzie w jasny sposób pokazywać jak taką gazetkę można przygotować. W przyszłości może tutorial rozszerzę na inne programy (obecny tut robię skład w Indesidn, poszczególne elementy w Illustratorze i Photoshopie:) ).www.iconfinder.com

Wracając do dzisiejszego wpisu. Mam dla Was przygotowane kilka przykładowych ikonek do mapek. Będą to ikonki budynków, kościołów oraz restauracji czy barów – czyli ważniejszych elementów, które powinny ułatwić Waszym gościom dotarcie na Wasze wesele:)

Kilka z tych ikonem możecie zobaczyć na poniższej wizualizacji. W kolejnym wpisie dodam drzewka, strzałki, ikonki medyczne (szpital, apteki) oraz logistyczne ( stacja benzynowa, lotnisko). Jak macie jeszcze jakieś pomysły na ikonki – piszcie! Na pewno zamieszczę kolejne. Mam w planach też zrobić ikonki dwukolorowe, w kółeczkach, kwadracikach itp. Tutaj też możecie w komentarzach podsyłać linki do fajnych ikonek, które się Wam podobają:) Postaram się przygotować podobne. Ja część swoich wzięłam ze stronki: http://all-silhouettes.com którą bardzo Wam polecam:)

Jak przygotować taką mapkę pokazywałam Wam w innym wpisie: http://www.ip2993.vot.pl/grafika-darmowa/jak-przygotowac-mapke-dojazdu/ i na pewno pojawią się nowe z tej serii.

ikonki-wizualizacja2-png

A jakie ikonki w dzisiejszym wpisie Wam przygotowałam…

jakie-ikonki-png

download1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *